Срок работы пробной версии продукта истек. Через две недели этот сайт полностью прекратит свою работу. Вы можете купить полнофункциональную версию продукта на сайте www.1c-bitrix.ru. Суши мастер

Рис для суші

Люди вирощують рис і вживають його в їжу протягом 7 тисяч років. В Європі він з’явився в IV ст. н.е. Завіз його Александр Македонський. Саме слово «рис» з’явилось в нашій країні в кінці 19 століття. Всупереч поширеній думці, суші беруть початок не в Японії, а в регіоні, де дуже розвинуте вирощування рису в Південно-Східній Азії більше 2000 років тому, де варений рис використовували для приготування і консервування риби. Потім цей спосіб поширився по інших регіонах, і нарешті, з’явився в Японії, приблизно у VIII ст. н.е.За рік на Землі вирощують близько 500 млн тон рису. Щоб виростити 1 кг, необхідно використати 5000 літрів води. У виробництві та обробці рису зайняті близько 1 млрд людей, що складає 1/6 населення планети.

Протягом століть і тисячоліть велика китайська стіна строїлась, рушилась і відновлювалась, але більшість її фрагментів збереглись до наших часів. Секрет такої міцності в тому, що для з’єднання блоків в епоху правління династії Мін робили спеціальний цементний розчин із гашеного вапна і клейкого вареного рису.

В рисі немає глютену – білок, який викликає алергічну реакцію.

За даними статистики, кожен житель Азії в середньому їсть рис не менше двох разів на день.

Існує думка, що суші можуть позитивно впливати на настрій. Справжній японський суші-майстер два роки навчається правильно готувати рис. Японці люблять макі-суші – рис, закручений в смужку сушених водоростей. Люди на заході надають перевагу ролам рисом зверху. Їх вигадав Ікіро Масітой, шеф-повар, в першому американському суші барі. Він помітив, що відвідувачі з обережністю дивляться на норі, підприємливий японець заховав водорості всередину рола.

В Китаї, Камбоджі, Таїланді і деяких інших країнах поширеним вітанням стало питання: «Ви вже поїли рис?». Чемна відповідь на це, незалежно від того їли ви на справді чи ні буде: «Да, дякую. А ви?»